sprzedaż i montaż szyb samochodowych

przyciemnianie szyb samochodowych

szeroki zakres usług dodatkowych

wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość


O firmie

Witamy w firmie AUTO SZYBY ZWOLEŃ która powstała w 2006 roku oparta na wieloletnim doświadczeniu. Nasza firma znana jest z fachowej i profesjonalnej obsługi klienta. Pomożemy Państwu w doborze odpowiednich szyb i folii. Chcąc ułatwić Państwu problemy związane z wymianą szyb w samochodach wprowadziliśmy usługę montażu u klienta w domu.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły +48 609 926 014

W naszej firmie stosujemy sprawdzone produkty renomowanych producentów takich jak PILKINGTON, SEKURIT, FUYAO itp. Do montażu szyb samochodowych używamy kleju szybkoschnącego co skraca czas oczekiwania na odbiór auta.
Zadzwoń do nas


Informacje

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić wizytę zadzwoń:

+48 609 926 014

lub skorzystaj z naszego wygodnego formularza kontaktowego

Warto nam zaufać

Zespół Autoszyby Zwoleń stanowią wykwalifikowani specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach.

W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy szyb czołowych, tylnych oraz bocznych wiodących producentów na rynku takich jak Pilkington, Sekurit, Fuyao itp.

Montaż szyb przeprowadzamy z ogromną precyzją. Czas montażu szyb wklejanych trwa 1 godz. zaś montaż na uszczelkę 15 min. Na wykonany montaż udzielamy bezterminowej gwarancji.

Przyciemnianie szyb wykonujemy foliami amerykańskich producentów cechujących się bardzo dobrą jakością i wysoką termokurczliwością dzięki czemu osiągamy doskonały efekt.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom posiadamy serwis mobilny. Masz uszkodzoną szybę? Zapytaj o dojazd do Klienta !!!