sprzedaż i montaż szyb samochodowych

przyciemnianie szyb samochodowych

szeroki zakres usług dodatkowych

wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość


Sprzedaż szyb samochodowych

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka tysięcy szyb czołowych (przednich), tylnych oraz bocznych wiodących producentów szyb samochodowych na rynku, takich jak PILKINGTON, SEKURIT oraz FUYAO.

Szyby do popularnych modeli aut posiadamy w ciągłej sprzedaży, zaś do nietypowych samochodów jesteśmy w stanie sprowadzić w ciągu maksymalnie kilku dni.

Dorabiamy szyby do ciągników rolniczych i maszyn budowlanych.

Szyby samochodowe Puławy

W Puławach, mieście położonym na wschodzie Polski, coraz więcej osób decyduje się na wymianę lub naprawę szyb samochodowych, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Uszkodzone szyby samochodowe mogą stanowić poważne zagrożenie dla kierowcy oraz pasażerów. Pęknięcia czy odpryski mogą prowadzić do osłabienia struktury szyby, co z kolei może skutkować jej nagłym rozpadem podczas jazdy. W Puławach znajdziemy wiele warsztatów specjalizujących się w naprawie uszkodzonych szyb, które oferują profesjonalne usługi w zakresie klejenia, polerowania czy wymiany uszkodzonych elementów. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze auto będzie bezpieczne i gotowe do dalszej jazdy. Warto pamiętać, że regularna kontrola stanu szyb samochodowych jest niezbędna dla utrzymania ich odpowiedniej kondycji i zapewnienia bezpieczeństwa na drodze.

Kiedy jest konieczna wymiana szyby?

Czasami naprawa uszkodzonej szyby nie jest możliwa lub nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa. W takich przypadkach konieczna jest jej wymiana. Decyzję o wymianie warto podejmować, gdy pęknięcie jest na tyle duże, że zagraża integralności szyby, a także gdy odpryski czy rysy powodują utratę widoczności na drodze. Ponadto w przypadku uszkodzeń czołowych szyb, wymiana może być wymagana ze względów prawnych, gdyż uszkodzenia te mogą wpłynąć na odbiór świateł drogowych przez kierowcę.

Ochrona szyb przed uszkodzeniami i troska o środowisko

Warto również zadbać o profilaktykę, aby uniknąć uszkodzeń szyb samochodowych. Pomocne są folie ochronne na szyby oraz różnego rodzaju powłoki hydrofobowe, które zabezpieczają przed odpryskami i ułatwiają utrzymanie czystości szyb. Dbanie o stan szyb samochodowych to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale także dbałość o środowisko. Właściwe utrzymanie i ewentualna naprawa czy wymiana szyb przyczyniają się do zmniejszenia ilości zużytych materiałów i energii, co wpływa na ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery.
Zadzwoń do nas


Informacje

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić wizytę zadzwoń:

+48 609 926 014

lub skorzystaj z naszego wygodnego formularza kontaktowego

Warto nam zaufać

Zespół Autoszyby Zwoleń stanowią wykwalifikowani specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach.

W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy szyb czołowych, tylnych oraz bocznych wiod±cych producentów na rynku takich jak Pilkington, Sekurit, Fuyao itp.

Montaż szyb przeprowadzamy z ogromną precyzją. Czas montażu szyb wklejanych trwa 1 godz. zaś montaż na uszczelkę 15 min. Na wykonany montaż udzielamy bezterminowej gwarancji.

Przyciemnianie szyb wykonujemy foliami amerykańskich producentów cechuj±cych się bardzo dobrą jakościąi wysoką termokurczliwością dzięki czemu osi±gamy doskonały efekt.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom posiadamy serwis mobilny. Masz uszkodzoną szybę? Zapytaj o dojazd do Klienta !!!