Start
Firma
Oferta
Produkty
Galeria
Serwis
Kontakt

Oferta

SPRZEDAŻ SZYB SAMOCHODOWYCH W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy szyb czołowych, tylnych oraz bocznych wiodących producentów na rynku takich jak Pilkington. Szyby do popularnych marek aut posiadamy w ciągłej sprzedaży zaś do nietypowych jesteśmy w stanie sprowadzic w ciągu kilku dni.

 

MONTAŻ SZYB Montaż szyb przeprowadzamy z ogromną precyzją. Czas montażu szyb wklejanych trwa 1 godz. zaś montaż na uszczelkę 15 min. Na wykonany montaż udzielamy bezterminowej gwarancji.

PRZYCIEMNIANIE SZYB wykonujemy foliami amerykańskich producentów cechujących się bardzo dobrą jakością i wysoką termokurczliwością dzięki czemu osiągamy świetny efekt. Folie posiadają gwarancję od 3-12 lat.

Zalety przyciemniania szyb to:
-poprawa wyglądu
-redukcja nagrzewania auta nawet do 80%
-redukcja szkodliwych promieni UV w 99%
-zacienienie w aucie

OKLEJANIE KAROSERII foliami carbon, mat, cameleon itp.

FOLIE OKIENNE przeznaczone są budynków mieszkalnych, biurowych, hal produkcyjnych itp. Dzięki foli okiennej szare budynki nabierają nowoczesnego wyglądu i zapewniaj komfort osobą przebywającym w ich wnętrzu.

Zastosowanie foli okiennych
-folie przeciwsłoneczne
-folie antywłamaniowe
-folie dekoracyjne

NAPRAWA ODPRYSKÓW pozwoli zmniejszyc koszty związane z wyminą szyby czołowej.

SZKLENI SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH polega na zastąpieniu elementów blaszanych szybami.

DOJAZD DO KLIENTA to oferta którą wprowadziliśmy od początku istnienia naszej firmy i spotyka się ona z ogromnym zainteresowaniem klientów.

W ciągłej sprzedaży posiadamy filtry kabinowe, pióra wycieraczek, kosmetyki itp.